Hakkımızda
2005 yılından günümüze kadar dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını sürdüren firmamız, faaliyet alanındaki beklenti ve gelişmelere daha doyurucu ve alternatif çözümler üretmek amacıyla...
Devamı...
Hizmetlerimiz
Elektrik Tesisat İşleri (Kuvvetli ve Zayıf Akım)
AG-OG Enerji İletim / Nakil Hatları
Trafo Tesisleri
Paratoner Sistemleri
154 kV-380 kV Enerji İletim Hatları Tesisi
Devamı...
Referanslar ve Sertifikalar
TEİAŞ Genel Müdürlüğü
TEDAŞ Bölge Müdürlüğü
MEDAŞ Bölge Müdürlüğü
Özaltın Holding
Cengiz Holding
Devamı...
Taahhüt ve Enerji Danışmanlığı

Üretim sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

BES Elektrik, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

BES Elektrik, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarak “Mühendislik”, “Teknik servis”, “Taahhüt”, “Proje”, “Danışmanlık” ve “Pazarlama” grubuyla tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yapmanın gururu içerisindedir.

© Her hakkı BES Elektrik Müh. Enerji Üretimi İnş. Nak. Taah. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir.
GRAFİKER